Hafta İçi: 9:00 - 18:00

Sendikadan Aşevine Hizmet Plaketi

Büro Memur&Sen Kütahya Şubesi, Kütahya’da uzun yıllardan bu yana Kütahya’daki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek hizmeti sunan Meydan Aşevine “hizmet” plaketi verdi.

   Kütahya’da uzun yıllardan bu yana Kütahya’daki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek hizmeti sunan Meydan Aşevi’ni Büro Memur-Sen Kütahya Şubesi, hizmet plaketi ile ödüllendirdi.

   Dernek binasında yenilen akşam yemeğinin ardından düzenlenen plaket töreninde Büro Memur-Sen Kütahya Şube Başkanı Hüseyin Özkan, Meydan Aşevinin Kütahya için büyük ve anlamlı bir hizmeti gerçekleştirdiğini söyledi. Aşevinin hizmetleri karşılığında kendilerini tebrik etme ve kutlama anlamında aşevi yetkililerine plaket sunmak istediklerini bildiren Özkan, hizmetlerin devamını diledi.

   Meydan Aşevi Dernek Başkanı Nazif Kocaçoban da, aşevi olarak zengin ile fakir arasında köprü vazifesi gördüklerini, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyenlerin yardımlarını kendilerine aracılığıyla fakirlere ulaştırdıklarını söyledi. Kocaçoban, hayır yarışı içerisinde hizmet etmekten son derece mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

   Anadolu Aile Derneğinde gerçekleşen plaket törenine Büro Memur-Sen Kütahya Şube Başkanı Hüseyin Özkan, Meydan Aşevi Derneği Başkanı Nazif Kocaçoban’ın yanı sıra birçok katılımcı oldu.
 
 
Bu haberi kaynağından okumak için buraya tıklayınız.